LUNCH PRICES FOR 2016-2017
 
K-5    $2.60
6-8     $2.80
9-12   $2.85
 
MILK PURCHASED INDIVIDUALLY IS .50 cents  PER CARTON
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
CLOSE